TDK B32529C1152K000
Cap Film 0.0015uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Bulk
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1150DQ50K
Film Capacitor, 1500 pF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.0015uF 63V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupRSBMC1150Z300K
Cap Film 0.0015uF 400V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1150DQ50K
Cap Film 0.0015uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 0.0015uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.0015 F 10% 100VDC LS 5MM
CAP FILM 1500PF 10% 100VDC RAD
卤10% 100V 1.5nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
FILM BOX 0.0015UF 100V 10% 5MM