TDK B32529C105J289
Cap Film 1uF 63V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Ammo Automotive AEC-Q200
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet45 页12 年前
Farnell
Newark
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupR82DC4100DQ60J
Cap Film 1uF 63V PET 5%( 7.2 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive AEC-Q200 Ammo
Yageo GroupR82DC4100AA60J
Cap Film 1uF 63V PET 5% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Automotive
Yageo GroupR82DC4100Z360J
PanasonicECQ-V1J105JM
Cap Film 1uF 63V PET 5% (10.2 X 6.9 X 10mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
PanasonicECQV1H105JL
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 63V PET 5%( 10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
描述
Film Capacitor, Polyester, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
CAPACITOR POLYESTER FILM 1UF 63V 5%, RADIAL
1¦ÌF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm)
CAPACITOR POLY FILM 1UF 63V 5%, RADIAL;; CAPACITOR POLY FILM 1UF 63V 5%, RADIAL; Capacitance:1µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Voltage Rating:63V; Life Time @ Temperature:20000 hours @ 85°C; Capacitor Terminals:Radial Leaded
Capacitor Polyester Film 1Uf 63V 5%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:1Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):-; Voltage(Dc):63V; Capacitor Terminals:Pc Pinrohs Compliant: Yes |Epcos B32529C105J289