TDK B32529C105J189
Cap Film 1uF 63V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet45 页12 年前
element14 APAC
Future Electronics
Newark
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupR60DF4100506AJ
Cap Film 1uF 63V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive
Cap Film 1uF 63V PET 5%( 10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR82DC4100DQ60J
Cap Film 1uF 63V PET 5%( 7.2 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive AEC-Q200 Ammo
Yageo GroupR82DC4100AA60J
Cap Film 1uF 63V PET 5% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Automotive
PanasonicECQ-V1J105JM
Cap Film 1uF 63V PET 5% (10.2 X 6.9 X 10mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
PanasonicECQV1H105JL
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
描述
Film Cap Mkt Box 1. F 5% 63Vdc Ls 5Mm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C105J189.
CAP FILM, 1UF, 63V, 5%, RADIAL, REEL; Capacitance:1µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Voltage Rating:63V; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Capacitor Case Style:(Not Applicable); Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:5mm; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:125°C; Packaging:Full Reel; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Operating Temperature Range:-55°C to +125°C