TDK B32529C0473K289
Cap Film 0.047uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Ammo Pack
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQ-E2473KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,250VDC,0.047uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR82EC2470DQ60K
Film Capacitor, 0.047 uF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
PanasonicECQ-E4473KFA
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4473KFA
Yageo GroupR82EC2470AA60K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2470Z360K
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.047uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 63V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Capacitor, 0.047Uf, 40Vac, 63Vdc Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C0473K289
卤10% 63V 47nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS