TDK B32529C0333K000
Cap Film 0.033uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 0.033uF 63V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC2330DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2330Z350K
Cap Film 0.033uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.033uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.033uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C T/R
PanasonicECQ-E2333KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,250VDC,0.033uF,10%,Blk ST
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.033uF, 63V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 33nF 40V
Film Capacitor, B32529 Series, 0.033 F, 10%, Pet (Polyester), 63 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C0333K000
CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC RAD
33nF ¡À10% , 5mm 63V 40V 7.3mm*2.5mm*6.5mm