TDK B32529C0222K189
Cap Film 0.0022uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1220Z350K
Cap Film 0.0022uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1220DQ50K
Film Capacitor, 2200 pF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82EC1220AA50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0022uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
Cap, 2200Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C6222K189
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 63V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Cap, Film, Pet, 2200Pf, 63V, Radial; Capacitance:2200Pf; Voltage Rating:63V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C0222K189