TDK B32523Q1225K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 125C Automotive Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet45 页12 年前
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECQ-E1225KF
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60EN42205030K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Automotive Bag
Yageo GroupR60EI42205030K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bulk
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL / 2.2 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
描述
Epcos 2.2uF +/-10% 100 VDC; 63 VAC; B32523 Thru Hole Polyester Film Capacitor
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Foil capacitor 2.2uF 100VDC/63VAC 22.5mm
FILM BOX 2.2UF 100V 10% 22.5MM