TDK B32522N6105K
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页25 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicECQ-E4105KF
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2W105KH
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18.2 X 8.5 X 16.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E4105KFB
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4105KFB
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 125C T/R
Yageo GroupR60MI41005030K
Cap Film 1uF 400V PET 10% (18 X 11 X 19mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bag
描述
FILM CAPACITOR Radial film capacitor 10% 1muF 200V
FILM CAP MKT BOX 1.0µ 10% 450Vdc LS 15mm , BULK
B32522 Series 450 v 1.0 uf 10% LS=15mm 18x18.5x11mm Radial Metallized Polyester
Film Capacitor, Polyester, 400V, 1uF
CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
1¦ÌF ¡À10% 15mm 450V 200V 11mm*18.5mm