TDK B32522N3105K189
Cap Film 1uF 250V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 1uF 250V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive T/R
PanasonicECQ-E2105KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2105KB
Capacitor Film 1uF 250 Volt PET 10% (15.3 X 7 X 14mm) Radial 12.5 mm 105C Bulk
Yageo GroupR60IN4100AA30K
Cap Film 1uF 250V PET 10%( 26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 1uF 250V PET 10%( 26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 250V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 160V
CAP, 1µF, 250V, 10%, PET; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32522 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Lead