TDK B32521C6333J
Cap Film 0.033uF 400V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页20 年前
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32521C6333J 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicECQ-E4333JF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.033uF,5%,Blk ST
Cap Film 0.033uF 400V PET 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk
Yageo GroupR82MC2330DQ50J
Cap Film 0.033uF 400V PET 5% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82MC2330Z350J
Film Capacitor, 0.033 uF, 200 V, 400 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
PanasonicECQE4333JFB
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 400VDC, 0.033uF, 5%, L/S =7.5mm, Blk CR
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount, 2818
描述
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 63V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial 10mm 125°C Ammo Pack
Epcos 33nF +/-5% 200 V ac; 400 VDC; B32521 Thru Hole Polyester Film Capacitor