TDK B32521C3474K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (17.5 X 6 X 12mm) Radial 15mm Loose in Box
PanasonicECQE2474KF
Capacitor Film 0.47uF 250VDC PET 10% 18.5 X 5.3 X 12.5mm RDL 15mm Bulk
PanasonicECQ-E2474KB
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (12.3 X 6.2 X 11.4mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60II3470AA30K
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cornell DubilierDME2P47K-F
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 18.5 X 6 X 12.5mm) Radial 15mm 125C
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 250V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 10% 250Vdc LS 10mm
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
卤10% 250V 470nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS