TDK B32521C3474K189
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (17.5 X 6 X 12mm) Radial 15mm Loose in Box
PanasonicECQE2474KF
Capacitor Film 0.47uF 250VDC PET 10% 18.5 X 5.3 X 12.5mm RDL 15mm Bulk
PanasonicECQ-E2474KB
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (12.3 X 6.2 X 11.4mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60II3470AA30K
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cornell DubilierDME2P47K-F
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 18.5 X 6 X 12.5mm) Radial 15mm 125C
描述
METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 250V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)
卤10% 250V 470nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 470nF 160V
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 10% 250Vdc LS 10mm
CAPACITOR POLY FILM 0.47UF 250V 10%, RAD; CAPACITOR POLY FILM 0.47UF 250V 10%, RADIAL; Product Range: EPCOS - B32521 Series; Capacitance: 0.47µF; Capacitance Tolerance: ± 10%; Capacitor Dielectric Type: Polyester (PET); Volt
Capacitor Polyester Film 0.47Uf 250V 10%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.47Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):160V; Voltage(Dc):250V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32521C3474K189