TDK B32521C3473K189
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
Ciiva
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
PanasonicECQ-E2473KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,250VDC,0.047uF,10%,Blk ST
PanasonicECQ-E2473KB
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.9 X 4.5 X 7.4mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 250V DC, 3.5mm(W) x 8mm(H) x 7.3mm(L)
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82IC2470DQ50K
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105¡ãC Automotive Ammo
Yageo GroupRSBIC2470AA00K
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, 0.047Uf, 250V, Radial Rohs Compliant: Yes |Tdk B32521C3473K189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 250V DC, 4mm(W) x 7mm(H) x 13mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.047µF 10% 250Vdc LS 10mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 47nF 160V