TDK B32521C3473J189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
PanasonicECQ-E2473JF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,250VDC,0.047uF,5%,Blk ST
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2473JB
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.9 X 4.5 X 7.4mm) Radial 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Yageo GroupR82IC2470AA50J
Cap Film 0.047uF 250V PET 5% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
描述
Cap, 0.047Uf, 250V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32521C3473J189
Epcos 47nF +/-5% 160 V ac; 250 VDC; B32521 Thru Hole Polyester Film Capacitor
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 250V DC, 4mm(W) x 7mm(H) x 13mm(L)