TDK B32521C3104K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
_legacy Avnet
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR60IF3100AA6AK
Cap Film 0.1Uf 250V Pet 10% 13 X 4 X 9Mm Rdl Stacked 10Mm Rohs Compliant: Yes
Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
PanasonicECQE2104KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2104KB
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (7.9 X 5.9 X 9mm) Radial 5mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E2104KF3
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL / 0.1 µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
描述
Cap, 0.1Uf, 250V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32521C3104K289
Cap Film 0.068uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Ammo Pack
Capacitor 0.1 uF 250 Volt-160 Volt AC PLYE 10% 13x4x7mm Radial 10mm Ammo Pack
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.10uF, 250V DC, 4mm(W) x 7mm(H) x 13mm(L)
Cap 0.1uF 250VDC/160VAC PLYE 10% 13 X 4 X 7mm RDL 10mm Ammo Pack
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 100nF 160V