TDK B32521C1104K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Yageo GroupR82EC3100DQ70K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 2810
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3100Z370K
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 100V PET 10%( 12.5 X 4 X 10mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Loose
描述
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
Cap, 0.1Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32521C1104K289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.10uF, 100V DC, 4mm(W) x 7mm(H) x 13mm(L)