TDK B32520C6223K289
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (10 X 4 X 8.5mm) Radial 7.5mm 125C Automotive Ammo Pack
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页20 年前
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
PanasonicECQ-E4223KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.022uF,10%,Blk ST
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9mm) Radial 5.08mm Ammo Pack
Yageo GroupR82MC2220DQ50K
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive
描述
卤10% 400V 22nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAP MKT BOX 0.022µF 10% 400Vdc LS 7.5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 22nF 200V