TDK B32520C6223K189
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页20 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECQ-E4223KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.022uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR82MC2220DQ50K
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive
Yageo GroupR82MC2220AA50K
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupRSBMC2220AA00K
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial 5mm 125C Ammo Pack
描述
Epcos 22nF +/-10% 400 V dc; B32520 Through Hole Polyester Film Capacitor
Cap 0.022uF 400VDC/200VAC PLYE 10% 10 X 4 X 8.5mm RDL 7.5mm T/R
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 22nF 400V