TDK B32520C105K189
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet45 页12 年前
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Yageo GroupR82DC4100DQ60K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC4100AA60K
Cap Film 1uF 63V PET 10%( 7.2 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 1uF 63V PET 10% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82DC4100CK60K
Cap Film 1uF 63V PET 10%( 7.2 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 105C T/R Automotive AEC-Q200
Cap Film 1uF 63V PET 10% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
描述
CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Epcos 1uF +/-10% 40 V ac, 63 V dc, B32520 Through Hole Polyester Film Capacitor | EPCOS B32520C105K189
MKT CAP 1UF 63V 7.5MM 10%