TDK AVR-M1608C220KT6AB
TVS Varistor, 16 VDC, AVRM, 34 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
TDK
JRH Electronics
Electro Sonic
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.51%