TDK ATB2012V-75011-T01
BALAN TRANSFORMER, WOUND FERRITE / RF Balun 50MHz ~ 1GHz 75 / 75Ohm Horizontal, 4 PC Pad
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
-64.73%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
描述
0805, -40 To +105 Deg C, 100Ma, 20Vdc, 75 /75/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk ATB2012V-75011-T01
Baluns, Pass Band=50 to 1000MHz, Bal. Port Zc=75Ohm
RF Transformer Balun 1:1 50MHz to 1000MHz Surface Mount
BALUN TRANSFORMER, 75 OHM, 1.2DB, 0805.;
75¦¸ 50MHz 1GHz 1.2dB 75¦¸ , 2mm*1.2mm
50MHz~1GHz 1.2dB 75惟:75惟 Balun ROHS