TDK ATB2012-50011-T000
ATB Series 2012 50 Ohm 200 mA 1 Ohm DCR SMD Wound Chip Balun
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
TDK
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+17.12%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
描述
50¦¸ 40MHz 860MHz 2.5dB 20dB 50¦¸ 0805 2mm*1.2mm*1.2mm
Chip Balun, 50ohm, 50ohm, 1 dB, 0805, 40 MHz, 860 MHz
RF Transformer 1:1 1Ohm Prim. DCR 1Ohm Sec. DCR 4 Terminal Solder SMD
Baluns, Pass Band=40 to 860MHz, Bal. Port Zc=50Ohm
-/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk ATB2012-50011-T000
40MHz~860MHz 2.5dB 50惟:50惟 0805 Balun ROHS
BALUN TRANSFORMER, 0805, 40-860MHZ, SMD;
RF Transformer, 40MHz Min, 860MHz Max