TDK ACM1211-102-2PL
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 6A 14mOhm DCR SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页21 年前
Newark
Mouser
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-12-31
LTD Date2012-03-31
相关零件
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 7A 0.014Ohm DCR 2220 T/R
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 7.1A T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 53Q-Factor Ferrite 6.5A 0.0172Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 7.6A 0.0098Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 7.8A 0.0134Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744772010
Power Choke Unshielded Wirewound 1uH 20% 1KHz Ferrite 9A 0.006Ohm DCR RDL Tray
描述
RoHS Compliant DATA LINE FILTER Lead Free 2002 Fixed Inductor 50V 85C 100MHz 14mOhm
CHOKE, COMMON MODE, 1000OHM, 6A
Common Mode Chokes / Filters Common Mode Chokes
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 6A, 4 Pin(s)
50V 6A 2 1K¦¸ 14m¦¸ 4844 12.3mm*11mm*6mm
CHOKE, COMMON MODE, 1000OHM, 6A; Rated Current: 6A; Inductance: -; Product Range: -; Impedance: 1kohm; Common Mode Filter Case: 12mm x 11mm x 6mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Core Material