TDK-Lambda RTHN-5006
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Production
数据表和文档
Sager Power Systems
JRH Electronics
3 个月趋势:
-30.77%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK-Lambda RTHN-5006 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Introduction Date2008-01-10
描述
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC6A; Screw terminations
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:6A, Wide range high attenuation, Block terminal
FILTER, 500VAC 6A, SCREW TERMINATIONS
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
LINE FILT 500VDC 500VAC 6A CHAS
LINE FILTER 500VAC/VDC 6A CHASS
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rthn Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTHN-5006