TDK-Lambda RTCN-5010
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC10A; Screw terminations
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK-Lambda RTCN-5010 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2007-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
描述
Power Line Filter 10A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Three-phase (angle connection) Base mount EMC Filters ROHS
FILTER, 500VAC 10A, SCREW TERMINATIONS
Power Line Filters Filter 500VAC 10A
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:10A, Multipurpose, Block terminal(for secondary side of inverter)
LINE FILTER 500VAC/VDC 10A CHASS
LINE FILT 500VDC 500VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 3-Ph, 10A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTCN-5010