TDK-Lambda RSEL-20R5A
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current: 0.5A, Multipurpose, Fast-on type terminals
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Datasheet2 页18 年前
Sager Power Systems
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.58%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK-Lambda RSEL-20R5A 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Introduction Date2008-09-10
描述
Power Line Filter 60Hz 0.5A 250VAC/250VDC Solder Lug Flange Mount
Filter; 250VAC 0.5A; Faston terminations
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter 250VAC 0.5A
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A CHAS
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEL-20R5A