TDK-Lambda RSEG-20R5
Power Line Filter, General Purpose, 250 V, 500 mA, Single Phase, 1 Stage, Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
Datasheet4 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK-Lambda RSEG-20R5 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2012-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
描述
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:0.5A, Multipurpose, On board type
Single-Phase Filter Through Hole Plugin EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter, 250VAC 0.5A, Board Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 60Hz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A TH
LINE FILTER 250VAC/VDC 0.5A TH
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Pc Pins; Product Range:Rseg Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEG-20R5