TDK-Lambda FQA020ADC-007-M
Power Line Filter, General Purpose, 40 VDC, 20 A, 1 Stage, Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Datasheet7 页5 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
描述
Power Line Filters 40VDC 20A PCB Mount Flanged M screening
Data Line Filter, 1 Function(s), 40V, 20A, 9 Pin(s)
Power Line EMC Filters, DC(40V), Rated Current: 20A, Wide range high attenuation, Pin terminals, Flanged Baseplate & Enhanced Screening type
Power Line Filter, Emc, 40V, 20A, Th; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:40Vdc; Current Rating:20A; No. Of Phases:-; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:-; Filter Output Terminals:-; Filter Type:Emi, Rfi Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda FQA020ADC-007-M