TDK-Lambda CCG10-48-05SR
Isolated Surface Mount DC/DC Converter, ITE & Industrial, Module, 4: 1, 10 W, 1 Output, 5 V
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-35.95%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2024-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
DC-DC CONVERTER, SINGLE OUT, 10W, 18-76VIN, 5VOUT, 2A, TH, SMD SERIES
DC-DC Converters, PCB mount, Output: 10W, 5V, Isolated type
Isolated DC/DC Converters - SMD 10W 48Vin 5Vout Single SMD
DC-DC CONVERTER, 5V, 2A ROHS COMPLIANT: YES