Taoglas WLPD.4958.12.4.A.02
5.18GHz Ceramic Patch Antenna with Pin and Adhesive Mount
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet12 页4 年前
相关零件
Yageo GroupW3008
Chip Antenna, Ceramic, 2.44175 GHz, 1.1 dBi, linear, 3.2mm x 1.6mm x 1.1mm
Yageo GroupW3008C
Chip Antenna, Ceramic, 2.44175 GHz, 1.3 dBi, Linear, 3.2mm x 1.6mm x 1.1mm
Yageo GroupW3070
Chip Antenna, Dual Band, 880 MHz to 960 MHz, 1.71 GHz to 1.88 GHz, Surface Mount
TaoglasGLA.01
Chip Antenna, Single Band, Linear, 1.575 GHz, Surface Mount
Antenna, Chip, Ceramic, 2.45 GHz, 50 Ohm, 3.2mm x 1.6mm x 1.2mm
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 2.4 GHz to 2.5 GHz, Surface Mount
描述
RF ANT 5.18GHZ CER PATCH PIN ADH