Taoglas OMB.868.B05F21
Antenna, ISM, 860 ... 870 MHz, 5 dBi, Female N, 819mm, Pole Mount/Wall Mount
数据表
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet11 页9 年前
Datasheet11 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.00%
相关零件
Antennas Barracuda Omb.915.B03F21 902-915Mhz 3Dbi Omnidirectional Outdoor Antenna
External Antenna, Collinear, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, Pole / Wall Mount
Barracuda OMB.445 2~6GHz Omnidirectional Outdoor Antenna
RF SolutionsANT-24GRID24
RF ANT 2.4GHZ GRID N FEM BRKT MT
LairdFG9023
Fiberglass Base Station Antenna with Type-N Female Connector 900 to 928MHz 50Ohm 3dBi Bulk
LairdFG9026
Omnidirectional Antenna with Type-N Female Connector 902 to 928MHz 50Ohm Bulk
描述
Antennas Barracuda Omb.868.B05F21 868Mhz 5Dbi Omnidirectional Outdoor Antenna
RF Antenna, 860 to 870MHz, Dipole, 5dBi, 50 ohm, Vertical
Antenna Omni-Directional 5dBi Gain 870MHz Tube
DIPOLE ANTENNA, 860-870MHZ, 5DBI; Antenna Type: Dipole; Frequency Min: 860MHz; Frequency Max: 870MHz; Antenna Mounting: Pole (Mast) or Wall; Gain: 5dBi; VSWR: 1.5; Input Power: 50W; Input Impedance: 50ohm; Antenna Polarisation: V
50W 1.5 868MHz 860MHz~870MHz 109.4cm