Tamura L34S1T5D15
Sensor Current Hall 1500A Ac/dc
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Open Loop Current Sensor AC Current ±15V 4-Pin Box
描述
1.5KA 89.5mm*65.5mm