Tamura L01Z300S05
Open Loop Current Sensor DC Current 5V 3-Pin Box
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet125 页9 年前
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+64.59%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Tamura L01Z300S05 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2004-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Industrial Current Sensors 300A 5V VREF IN/OUT OpenLoop Panel Mount
Current Sensor-Open Loop |Honeywell CSCA0300A000B15B01
SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Tray HAS Ratiometric Voltage ±1% Current Sensor 300A ±15V -10C~80C 3mus
Open Loop Current Sensor DC Current ±15V 4-Pin Box
SENSOR CURRENT HALL 240A AC/DC
描述
SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Current Sensor, 3 Pin
CURRENT SENSOR HE/OL 300A
10¦Ìs 4.9V 15mA 5.1V ¡À1% 300A ¡À1% 8mm*18.5mm*27mm