Tamura F02P025S05L
Current Sensor Flux Gate/cl 25A
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.37%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
25 300ns 4.75V 35mA 5.25V ¡À1% 25A ¡À1