Takachi WH145-25-N-WN
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页8 年前
Datasheet1 页10 年前
描述
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Blue; N