Takachi WH145-25-M2-WN
Takachi CHH902BWL 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 2 White/Blue 2 x AA
数据表
数据表和文档
描述
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Blue; N