Takachi WH145-20-F4-WN
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页11 年前
Farnell
element14 APAC
TME
描述
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Blue; N