TAIYO YUDEN NRS6010T2R2MMGF
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.132Ohm DCR 2424 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Farnell
element14 APAC
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.77%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-01-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 1212 T/R