TAIYO YUDEN LSMCC201208T420RG
Ferrite Beads Power Chip 42Ohm 25% 100MHz 4A 0.008Ohm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet8 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.05%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
FERRITE BEAD, 42 OHM, 4A, 0805 ROHS COMPLIANT: YES
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4A, 2 Pin(s)