TAIYO YUDEN LB2012T470M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 47uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.06A 4.81Ohm DCR 0805 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Datasheet1 页12 年前
Datasheet1 页10 年前
Datasheet13 页13 年前
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
element14
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%