TAIYO YUDEN LB2012T100M
Inductor General PurposeChip Wirewound 10uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.12A 0.91Ohm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Datasheet13 页13 年前
element14 APAC
Master Electronics
Future Electronics
Taiyo Yuden SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-62.85%