TAIYO YUDEN BRL2012T150M
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.3A 1.3Ohm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.82%