TAIYO YUDEN BRC2016T2R2M
Inductor PowerChip Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 0.76A 0.234Ohm DCR 0806 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Farnell
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%