TAIYO YUDEN BRC2012T2R2MD
Inductor Power Chip Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.143Ohm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Datasheet1 页10 年前
Upverter
Farnell
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.36%