Tai Tech RM06JTN750
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 75Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603