Tai Tech RM06JTN154
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 150000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页3 年前
描述