Tai Tech RM04JTN390
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 39Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页3 年前
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.0625W, 39ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402