Tai Tech RM04JTN203
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 20kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页3 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.0625W, 20000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402