Tai Tech RLM25FEER002
Fixed Resistor, Metal Foil, 2W, 0.002ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRLM25FEER00213010
2d
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页15 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
2m¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 2512