Tai Tech RLM25FECR002
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.002ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页15 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
2m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.4mm*3.2mm*600¦Ìm